Možnost výměny zboží prodloužena do 31.1.2024 na všechny objednávky!

O nás. Poznejte značku Mioora

Spodní prádlo, které zvýrazní křivky a při nošení o něm skoro nevíte. Přesně takové nám na trhu chybělo. Proto jsme se pustili do výroby vlastního – od návrhu střihů až po výběr nejpříjemnějšího materiálu. To vše s cílem spojit ženskost, krásu a pohodlí. A teď si ho můžete obléknout i vy! Naše první bambusové kalhotky spatřily svět už na jaře 2020 a od roku 2021 je šijeme pod novou značkou Mioora.

Jak to celé probíhá?

Bambusovou látku odebíráme od českého výrobce. Koupí spodního prádla Mioora podporujete lokální výrobu. Nevzniká na velké průmyslové lince, ale poctivou ruční prací našich švadlen v srdci Beskyd. Vaše objednávky balíme šetrně k přírodě – do kartonových krabiček. Samotné produkty jsou při přepravě navíc chráněny hedvábným papírem. Další zásilka může zamířit právě k vám.

Kdo za značkou stojí?

Jsme dvě majitelky – Radka a Míša. Radka začala s prodejem bambusového prádla pod názvem Maia na e-shopu Maiashop.cz, který jste možná znali. Míša má bohaté zkušenosti v oblasti materiálů, textilního odvětví a vývoje produktů. Spojily jsme se a společně vytvořily značku Mioora. Pracujeme na tom, abyste byli s produkty maximálně spokojeni. A rozhodně se máte na co těšit, chystáme pro vás spoustu novinek jak v nabídce spodního prádla, tak dalšího oblečení.

DSC05367 kopieŠijeme pro vaše pohodlí, sebevědomí a krásu

Spodní prádlo vyrábíme tak, aby vám slušelo, a zároveň bylo pohodlné pro každodenní nošení. Našim cílem je podpořit vaši přirozenou krásu. Volíme kvalitní přírodní materiály, ve kterých se budete cítit skvěle. Dbáme na lokálnost, jsme féroví a podnikáme kroky v souladu s udržitelností.

Dejte sbohem nepříjemným syntetickým materiálům a nekomfortním střihům. Oblékněte si české spodní prádlo Mioora.

DSC05921 kopie

Upcyklace: efektivně využíváme odpad z výroby

Při šití vznikají odstřižky. Bylo nám líto je vyhazovat a přemýšleli jsme, jak zbytky látek využít. A tak jsme začali šít scrunchies – látkové gumičky do vlasů, které podrží každý culík i drdol. Tato maličkost udělá radost a pomáhá redukovat odpad z naší výroby na úplné minimum.


zbytky