Získejte zdarma originální přáníčko ke dni žen

Den žen se blíží! Přemýšlíte, čím potěšit maminku, kamarádku, sestru, babičku nebo další ženy ve vašem okolí?


Už znáte rostoucí přání?

K mezinárodnímu dni žen jsme připravili malé překvapení. Nakupte si u nás do 8. března 2022 alespoň za 499 Kč a do zásilky vám automaticky přibalíme přáníčko zdarma. A ne jen tak ledajaké! Jde o přání z recyklovaného papíru se zalisovanými semínky, která po zasazení vyrostou.

Dárkové přání na rostoucím papíru ke dni žen


Milý dárek v podobě čerstvé bylinkové úrody potěší každou ženu. Zajímá vás, jak přáníčko funguje, co z něj vyroste a jak postupovat při pěstování?
Zjistěte více na stránce věnované rostoucímu přání.

 

Přečíst si vše o přáníčku

 

Potěšte ženy kvalitním spodním nebo nočním prádlem

Udělejte ke dni žen radost neobyčejným přáním spolu s kousky oblečení, které šijeme z kvalitních materiálů v České republice. V naší nabídce najdete:

  • Spodní prádlo. Vše pro sebevědomí, pohodlí a krásu. Komfortní braletky a různé střihy kalhotek od brazilek až po kalhotky s vysokým pasem.
  • Noční prádlo. Darujte lepší spánek v bambusovém pyžamu s jemnou krajkou.
  • Gumičky do vlasů. Kdo jich má dostatek? Vybírejte ze široké palety barev a dvou velikostí – pro husté nebo pro jemné vlasy.
  • Dárkové poukazy. Nejste si jisti velikostí či barvou prádla? Pak raději věnujte poukaz, se kterým si obdarovaná sama vybere, co se jí nejvíce hodí. K tištěnému poukazu vám rostoucí přáníčko také zašleme.